İLİM TURİZM

0 212 532 55 55 0 (212) 532 55 55
0 505 098 21 71 0 (505) 098 21 71

Kurumsal

Kurumsal
İlim Turizm Seyahat Acentesi, 2014 yılında kurulmuştur. Hac ve umre sektöründe uzun yıllar çalışan şirket kurucuları, sektördeki tecrübelerini kendi vizyonlarıyla harmanlayarak, sektöre farklı bir renk getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurumsal kimliğini şekillendiren firma, umre turları organizasyonlarında, mümkün olan en iyi umre fiyatlarını vermeye çalışırken, umre misafirlerine taahhüt ettiği hizmeti maksimum düzeyde vermeyi amaçlamaktadır. Bununla beraber gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak hizmet kalitesini arttırmak, alternatif umre turları düzenleyerek mümkün olan tüm farklı umre turu taleplerine cevap vermeye çalışmaktadır.

Misyonumuz…

Her geçen yıl büyümekte olan inanç Turizmi’nde, özellikle’de Hac ve Umre alanında sayısal büyümeye, niteliksel katkı sağlamak, Hacı ve Umrecilerimizle satıcı müşteri ilişkisinden öte güzel bir dostluk kurmak, verilen taahhütleri maksimum yerine getirip onların İbadetleri’ne güven veren bir vesile aracı olmak ve bu dostlukları uzun yıllar sürdürebilecek bir samimiyet ortamını tesis edebilmek.

 

Vizyonumuz

İsmiyle her daim güven veren, gönül rahatlığıyla sevdiklerine tavsiye edilebilen, İbadeti ne şatafata kaçan lükse nede eziyet veren bir yolculuğa dönüştürmeden sade ve kaliteli, hoş anıları barındıran bir standart’da sunmak, sektöre pozitif katkılar sağlayacak yeniliklerin öncüsü olmak, büyümeyi kaliteyi bozmayacak şekilde dengeli yönetebilmek.